نسخه شماره 1965 - 1387/09/21 -

 آغاز ثبت نام ويژه محصولا ت ايران خودرو  

گروه اقتصاد: هم زمان با فرارسيدن عيد سعيد قربان و غدير خم، ثبت نام ويژه محصولا ت ايران خودرو آغاز شد.
علي اصغر سرائي نيا معاون بازاريابي و فروش ايران خودرو با اعلا م اين خبر افزود: شرايط ويژه فروش محصولا ت ايران خودرو تحت عنوان عيدانه خودرو از تنوع محصولا ت بهره برده و با سود مشارکت حداکثر 21 درصد همراه است.
معاون بازاريابي و فروش ايران خودرو با اشاره به اين که هر ساله شاهد استقبال گسترده از پيش فروش خودرو به مناسبت اعياد مذهبي هستيم تصريح کرد: به همين دليل شرايط ثبت نام مذکور به گونه اي تدوين شده است که رضايت مشتريان به دست آيد. وي افزود: در حال حاضر 50 تا 60 درصد از مبلغ خودرو در هنگام ثبت نام به عنوان پيش پرداخت مبلغ خودرو از مشتريان دريافت مي شود و تحويل خودروهاي ثبت نام شده در ارديبهشت ماه سال آينده خواهد بود. وي گفت: در اين دوره از ثبت نام، خودروهايي همچون پژو 206 تيپ 2، تيپ 6(اتوماتيک)، 206 صندوقدار، 405 بنزيني، پارس بنزيني، پژو روآ، سمند ال ايکس سال، سمند با موتور EF7 سورن و وانت باردو به بازار عرضه مي شود.
به گفته معاون بازاريابي و فروش ايران خودرو، ثبت نام براي پيش فروش عيدانه ايران خودرو از طريق نمايندگي هاي مجاز ايران خودرو و در سراسر کشور انجام مي شود و تا روز پنج شنبه 28 آذر ماه و با تکميل ظرفيت فروش ادامه مي يابد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان