نسخه شماره 3347 - 1392/09/04 -

در بوستان اقاقيا رخ داد
قتل در پي نشستن روي نيمکت


بازداشت ارسال‌کننده تصاوير غير مجاز در اينترنت


قتل دختر دايي به خاطر توهم يک خواب


داستان عبرت‌آموز زني که همسرش را به قتل رساند


خبر


اخبار کوتاه


 در بوستان اقاقيا رخ داد
 قتل در پي نشستن روي نيمکت 

 گروه حوادث: ماموران پليس آگاهي تهران‌بزرگ عامل قتل در بوستان اقاقيا را دستگير کنند.در آبان ماه سال جاري از طريق مركز فوريت‌هاي پليسي110، وقوع يك فقره درگيري در پارك اقاقيا به كلانتري 132 نبرد اعلام شد .

با تأييد خبر از سوي کلانتري و اعلام آن به پليس آگاهي، تيم بررسي صحنه جرم اداره دهم در محل جنايت حاضر و تحقيقات از همان لحظه اوليه وقوع جنايت آغاز شد؛ در همان تحقيقات اوليه مشخص شد فردي به نام «رامين» (25ساله) در درگيري با جوان ديگري به نام «علي . ف» ( 20 ساله ) به قتل رسيده و ضارب نيز بلافاصله از صحنه متواري شده است .

با تشکيل پرونده مقدماتي با موضوع «قتل عمد» و به دستور شعبه پنجم بازپرسي دادسراي ناحيه 27 تهران، پرونده جهت رسيدگي در اختيار اداره دهم پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفت .

اظهارات شاهدان صحنه

در تحقيقات از شاهدان صحنه جنايت (سه نفر از دوستان مقتول)، آنها در اظهارات خود به کارآگاهان عنوان داشتند: «به همراه رامين بر روي نيمکت داخل پارک نشسته بوديم که يکي از بچه‌هاي محل (قاتل) آمد و در نزديکي ما و بر روي همان نيمکت نشست؛ به خاطر کوچک بودن نيمکت، رامين از علي خواست تا محل ديگري را براي نشستن انتخاب کند اما او اصرار داشت تا همانجا بنشيند و همين موضوع باعث شد تا رامين و علي با يکديگر درگيري لفظي پيدا کنند ».

شاهدان صحنه جنايت در ادامه اظهارات خود عنوان داشتند: «با بالا گرفتن درگيري لفظي بين رامين و علي، ناگهان علي چاقويي را که در زير لباسش بود، بيرون آورد و به سمت رامين گرفت اما رامين به خاطر قد بلندتر و آمادگي جسماني خود (به علت ورزشکار بودن) توانست تا در يک لحظه چاقو را از علي گرفته و ضربه‌اي به گردن وي وارد کند که بلافاصله علي بر روي زمين افتاد و رامين نيز از داخل پارک فرار کرد ».

با توجه به آغاز تحقيقات از همان دقايق اوليه وقوع جنايت، کارآگاهان اداره دهم با شناسايي محل سکونت قاتل در بلوار زمزم شرقي و ضمن انجام هماهنگي با بازپرس پرونده به اين محل رفته و در تحقيقات خود اطلاع پيدا کردند که علي پس از ارتکاب جنايت به خانه مراجعه و پس از تعويض لباس‌هاي خون آلود، متواري شده است .

همزمان با آغاز اقدامات پليسي جهت دستگيري قاتل کارآگاهان اداره دهم به آموزش خانواده قاتل جهت معرفي متهم پرداخته و نهايتا در روز دوم آذر 92، علي با حضور در اداره دهم خود را به کارآگاهان معرفي مي‌کند .

سرهنگ کارآگاه آريا حاجي زاده، معاون مبارزه با جرايم جنايي پليس آگاهي تهران بزرگ، با اعلام اين خبر گفت: «در تحقيقات از متهم و همچنين شاهدان صحنه جنايت (دوستان مقتول)، مشخص شد که في مابين مقتول و متهم هيچگونه اختلاف قبلي که به واسطه آن متهم با انگيزه قبلي اقدام به ارتکاب جنايت کرده باشد وجود نداشته است».

سرهنگ حاجي زاده در پايان اين خبر گفت: «با توجه به اعتراف صريح متهم و به دستور بازپرس محترم پرونده، قرار بازداشت موقت از سوي بازپرس محترم صادر و متهم جهت انجام تحقيقات تکميلي در اختيار اداره دهم پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفته است ».


 بازداشت ارسال‌کننده تصاوير غير مجاز در اينترنت 

 فردي که از طريق راه‌اندازي پروفايلي در يکي از شبکه‌هاي اجتماعي اقدام به ترويج و انتشار تصاوير غيراخلاقي به قصد کلاهبرداري اينترنتي در قالب دريافت شارژ تلفن‌همراه مي‌کرد، دستگير شد.

به گزارش ايسنا، سرهنگ حبيب‌الله رجبلي در اين باره گفت: در راستاي مقابله با جرايم غيراخلاقي کارشناسان تيم رصد فضاي مجازي پليس فتا پروفايلي را در يکي از شبکه‌هاي اجتماعي شناسايي کردند که گرداننده آن مبادرت به انتشار محتواي غيراخلاقي و ترويج فرهنگ ابتذال با هدف کلاهبرداري مي‌کند.

وي گفت: طي هماهنگي قضايي در يک عمليات پليسي متهم (ب- م) دستگير و رايانه وي که حامل فيلم، کليپ، محتويات غيرمجاز و غيراخلاقي بود، کشف و ضبط شد.

رجبلي در ادامه افزود: با دلالت متهم به پليس فتا و مواجه‌شدن با دلايل و شواهد به بزه خود اعتراف کرد. رئيس پليس فتاي گلستان با اشاره به انگيزه متهم گفت: متهم انگيزه خود را از انتشار تصاوير غيراخلاقي دريافت کارت شارژ تلفن‌همراه و کلاهبرداري اينترنتي عنوان کرد.

وي با بيان اينکه متهم با تشکيل پرونده براي سير مراحل قانوني با قرار بازداشت موقت روانه زندان شد، به افرادي که در فضاي مجازي قصد هنجارشکني دارند، هشدار داد: پليس فتا با برخورد قاطع، جدي و هوشمند فضاي مجازي و اطلاع‌رساني به موقع به شهروندان و ايجاد پليسي جامعه محور فضا را براي مجرمان سايبري در ارتکاب جرم ناامن مي‌کند.


 قتل دختر دايي به خاطر توهم يک خواب 

 حکم قصاص مرد جنايتکار که به خاطر کابوس شبانه دختر دايي 14 ساله خود را به قتل رسانده بود در شعبه هفتم ديوان عالي کشور تاييد شد.به گزارش مهر، 31 ارديبهشت سال 90 ماموران پليس آگاهي در جريان درگيري مرگباري در پيشوا قرار گرفتند.

در ادامه تيمي از ماموران درمحل درگيري حاضر شده و با پيکر غرق در خون زن جواني به نام اکرم و دو دخترش به نام‌هاي عادله و فائزه روبرو شدند. سه عضو اين خانواده بلافاصله به بيمارستان انتقال يافتند که فائزه به علت شدت جراحات جان خود را از دست داد. با مرگ فائزه پرونده در اختيار کارآگاهان مبارزه با جرايم جنايي پليس آگاهي قرار گرفت. ماموران در جريان بررسي‌هاي خود متوجه شدند عامل اين جنايت مرد جواني به نام «عليرضا» است که بدون هيچ انگيزه قبلي دست به اين جنايت زده است. همان روز عليرضا دستگير و در باز جويي‌ها به ارتکاب اين قتل اعتراف کرد.

او درباره انگيزه اش گفت: شب قبل از جنايت در خواب ديدم همسرم را طلاق دادم و مادر زنم مدعي بود که زن دايي ام به نام اکرم باعث جدايي من و همسرم شده است. صبح که از خواب بيدار شدم تصميم به انتقام از اکرم گرفتم به همين خاطر راهي خانه اکرم در پيشوا شده و در ابتدا به زن دايي ام گفتم تصادف کرده‌ام. او تکه پارچه اي براي بستن زخم‌هايم آورد که در اين لحظه با چاقو او را مجروح کردم. دختران اکرم که متوجه درگيري شده بودند شروع به سر‌و‌صدا کردند که آنها را نيز با چاقو زدم. من قصد کشتن کسي را نداشتم و فقط مي خواستم از به واقعيت پيوستن خوابم جلوگيري کنم.

در ادامه متهم براي بررسي وضعيت رواني اش به پزشکي قانوني منتقل شد که پزشکان پس از معاينات تخصصي اعلام کردند متهم به اختلال شخصيتي و بدبيني مبتلا بوده اما اين اختلال در حد جنون نمي باشد.

با تکميل تحقيقات مرد جنايتکار 25 مرداد سال گذشته در شعبه 113 دادگاه کيفري محاکمه و به قصاص و يک سال زندان محکوم شد.

با اعتراض عليرضا به حکم مجازاتش پرونده براي رسيدگي به شعبه هفتم ديوان عالي کشور فرستاده شد که قضات ديوان عالي کشور حکم مجازات او را تاييد کردند.


 داستان عبرت‌آموز زني که همسرش را به قتل رساند 

 ايسنا از فارس:سارا تنها 26 سال داشت که با هم‌دستي دوست شوهرش، همسر خود را به‌قتل رسانده بود، اين‌گونه از زندگي خود گفت: دومين فرزند خانواده هستم، پدرم داراي دو همسر است که من از همسر اولم، در خانواده‌اي پرجمعيت با وضع مالي نسبتاً خوب بزرگ شدم.

پدرم تحصيلات چنداني ندارد و شغلش رانندگي است مادرم خانه‌دار و بي‌سواد است.

به علت شلوغي جمعيت خانواده‌مان در سن 15 سالگي با اصرار پدرو مادرم مجبور به ازدواج با «حامد» شدم ثمره‌ زندگي من و شوهرم يک پسر نه ساله و يک دختر هفت ساله است.

شوهرم از ابتدا اعتياد به موادمخدر داشت و اکثر اوقات را در منزل به سر مي‌برد، بسيار بدبين بود حتي به من اجازه نمي‌داد که به ديدن خانواده پدرم بروم يا در مراسم جشني شرکت کنم.

در طول زندگي به علت رفتار شوهرم بارها تصميم گرفتم خودکشي کنم اما هربار با ديدن بچه‌هايم از اين تصميم منصرف مي‌شدم. چهار سال پيش شوهرم براي تامين معاش خانواده نزد يک دامدار به نام «فرشاد» مشغول کار شد و من و بچه‌هايم مجبور شديم در اتاقي در دامداري زندگي کنيم.

کم کم آمد و رفت‌هاي صاحب دامداري به خانه ما شروع شد و با هم صميمي شديم طوري شد که تلفني با هم صحبت و درددل مي‌کرديم، گاهي اوقات که ما در تامين هزينه‌هاي زندگي کم مي‌آوريم او کمکمان مي‌کرد و به‌اصطلاح کم و زياد زندگي‌مان را مي‌گرفت.

يک ماه پيش به اتفاق شوهر و بچه‌هايم و خانواده‌ «فرشاد» به سفر مشهد رفتيم در طول سفر شوهرم مدام مرا اذيت و آزار مي‌کرد خيلي بداخلاق‌تر شده بود، مدام بهانه‌تراشي مي‌کرد تهمت‌هاي ناروا مي‌زد، حتي فحاشي مي‌کرد.

من خيلي تحمل کردم تا از سفر برگشتيم يک روز به «فرشاد» گفتم مرا از دست اين ديو صفت نجات بده و کمکم کن تا راهي براي رها شدن از اين زندگي لعنتي پيدا کنم. «فرشاد» گفت: تنها راهي که به ذهن من مي‌رسد اين است که او را به قتل برسانيم، نمي‌دانم چي شد که بدون هيچ عکس‌العملي پيشنهادش را قبول کردم و تصميم گرفتيم شوهرم را از سر راه برداريم و با هم نقشه قتل را کشيديم.

«فرشاد» مقداري سم تهيه کرد ، ساعت ده و نيم شب بود مدتي بود شوهرم براي ترک اعتياد شربت متادون مصرف مي‌کرد من سم را در شربت متادون حل کرده و براي شوهرم آوردم. شوهرم همين‌که شربت را برداشت آن را بو کرد و گفت: بوي مشروب مي‌دهد و آن را نخورد و از «فرشاد» خواست که آن را امتحان کند، من فوراً شربت را برداشته و دور ريختم.

اين بار سم را در شربت توت‌فرنگي حل کرده و به شوهرم دادم چند دقيقه پس از نوشيدن شربت حالش بد شد و تشنج کرد همان لحظه احساس پشيماني کردم فوراً آب قند آماده کردم و بهش دادم اما حالش بد و بدتر شد. حوالي ساعت دو و نيم بعد از نيمه شب بود که حالش خيلي بد شدم تصميم گرفتيم او را به بيمارستان ببريم به زحمت او را سوار ماشين کرده و به سمت بيمارستان به راه افتاديم.

در بين راه متوجه شديم به سختي نفس مي‌کشد هنوز به بيمارستان نرسيده بوديم که بدنش سرد شد ديگر نفس نمي‌کشيد، نبضش ديگر نمي‌زد و بدنش حسابي سنگين شده بود. به سمت جاده‌ خاکي که به خارج از شهر منتهي مي‌شد تغيير مسير داديم نمي‌دانم چقدر از شهر فاصله گرفتيم که در کنار جاده ايستاديم جسد را از داخل ماشين بيرون آورده و در کنار جاده رها کرديم.

از ترس آن‌که کسي جسد را پيدا کنند مقداري کاه و کلش روي آن ريخته و مقداري بنزين هم روي جسد پاشيديم، آن را آتش زديم و بلافاصله با سرعت از محل دور شديم. صبح روز بعد هنگامي که بچه‌ها سراغ پدرشان را گرفتند به آنها گفتم که پدرتان براي تعمير ماشين بيرون رفته است، دست و پايم را گم کرده بودم نمي‌دانستم چکار کنم، سعي کردم به خودم مسلط شوم و با حفظ خونسردي به کلانتري مراجعه و اعلام کردم همسرم ديشب از منزل خارج و تاکنون مراجعت نکرده است.

سه روز بعد ماموران پليس آگاهي جسد نيمه سوخته شوهرم را در حالي پيدا مي‌کنند که کارت ملي‌اش در جيب شلوارش نسوخته و از بين نرفته، به همين علت به سراغم آمدند و مرا به پليس آگاهي بردند.

دوروز در پليس آگاهي چيزي نگفتم و به قتل اعتراف نکردم اما در برابر پرسش‌هاي فني و تخصصي ماموران نتوانستم دوام بياورم و با حرف‌هاي ضد‌و‌نقيضي که مي‌زدم سرانجام لب به اعتراف گشودم و همه چيز را اعتراف کردم.

سارا حالا به‌فکر فرزندانش افتاده، به‌فکر اين‌که مي‌شد زندگي را به‌شکل ديگري ساخت، مي‌شد با تدبير راهي براي تغيير مسير زندگي به سمتي که روشن بود، يافت، اما ديگر دير بود، حالا همدستش- فرشاد- هم دستگير شده و به جرم اعتراف کرده بود و ديگر قانون سرانجامش را تعيين مي‌کرد.

براساس اين گزارش، اعتياد همسر به مواد مخدر، بدبيني برقراري ارتباط خانوادگي با افراد غريبه، صميمي شدن و در ميان گذاشتن اسرار زندگي با ديگران، رعايت نکردن حريم خصوصي، رفت و آمدهاي پي در پي و مسافرت‌هاي خانوادگي و از همه مهم‌تر بي‌تفاوتي شوهر و بي‌توجهي همسر به خيانت، برقراري روابط نامشروع ..... و در آخر قتل ...


 خبر 

 قتل نانوا بر اثر آتش‌سوزي عمدي

دادستان عمومي و انقلاب کهنوج گفت: قتل فجيع يک نانوا بر اثر آتش‌سوزي عمدي در کهنوج رخ داد. به گزارش فارس از کهنوج، مسعود معاذاللهي ديروز در جمع خبرنگاران از قتل فجيع يک نانوا در اين شهرستان خبر داد و اظهار داشت: مقتول در نزديکي محل کارش کپري براي نگهباني ساخته و در شب حادثه قاتل با بستن در کپر از بيرون و ريختن مواد آتش‌زا بر روي کپر اين قتل را مرتکب شده است.

وي اعلام نظر قطعي در مورد جزئيات قتل را به اعلام نتيجه پزشکي قانوني و اعترافات قاتل منوط کرد و افزود: با توجه به کشف درب ظرف محتوي مواد سوختي و يک عدد ميله در نزديکي محل قتل، احتمال ضرب و جرح مقتول قبل از قتل وجود دارد. دادستان عمومي و انقلاب کهنوج از دستگيري قاتل خبر داد و بيان داشت: اين قتل در ادامه يک‌سري دعاوي و ضرب و جرح‌هاي قديمي قاتل و مقتول و افرادي از خانواده‌ آنها رخ داده است. معاذاللهي خاطرنشان کرد: در اين جريان يک نفر به قتل رسيده و قاتل نيز بدون شک با حکم اعدام و قصاص نفس روبه‌رو مي‌شود که اگر اين افراد دعاوي خود را به دستگاه قضا واگذار کرده بودند، اين مشکلات با اجراي عدالت به پايان مي‌رسيد و کسي نيز جان خود را از دست نمي‌داد.

گاز منواکسيد 2 قرباني گرفت

مديرعامل سازمان آتش‌نشاني و خدمات ايمني شهرداري قزوين گفت:‌ گاز منواکسيد جان دو شهروند قزويني را در خيابان سلامگاه گرفت. به گزارش فارس از قزوين به نقل از روابط عمومي سازمان آتش‌نشاني و خدمات ايمني شهرداري قزوين، سيدعلي شفيعي اظهار داشت:‌ ساعت 17:30 آخرين روز آبان ماه طي تماس با سامانه 125 اين سازمان مبني بر حادثه گازگرفتگي در کوچه تيموري خيابان سلامگاه بلافاصله نيروهاي امداد و نجات ايستگاه 3 آتش‌نشاني در محل حادثه حاضر شدند. وي افزود: در اين حادثه امير 29 ساله و عباس 40 ساله در اتاقک طبقه فوقاني ساختمان سه طبقه بودن که بر اثر استشمام گاز منواکسيد کربن جان خود را از دست دادند.

جزئيات انفجار ديروز در محله سعادت آباد

صداي انفجار ديروز در محله سعادت آباد که باعث وحشت اهالي و بروز شايعاتي شده بود مربوط به انفجار يک کپسول گاز بود.حسن عباسي، مدير روابط عمومي اورژانس تهران در گفت‌وگو با مهر در اين باره اظهار داشت: ساعت 12:10 ديروز انفجاري در خيابان صراف‌ها در محله سعادت آباد به اورژانس تهران اعلام شد که يک دستگاه آمبولانس راهي محل حادثه شد. وي افزود: در بررسي محل حادثه مشخص شد بر اثر انفجار کپسول گاز در يک واحد مسکوني مردي مجروح شده که وي به بيمارستان عرفان انتقال يافت.


 اخبار کوتاه 

 مردي در آتش اتاق خوابش سوخت

سخنگوي سازمان آتش‌نشاني و خدمات ايمني شهرداري تهران از مرگ مردي 35 ساله در پي وقوع حريق در اتاق خوابش خبر داد.

سيد جلال ملکي در گفت‌وگو با ايسنا، در اين باره گفت: به دنبال اعلام يک مورد حادثه آتش‌سوزي منزل مسکوني به آدرس ستارخان خيابان کوثر يکم، ستاد فرماندهي آتش‌نشانان ايستگاه‌هاي 8 و 10 را در ساعت 5:45 صبح ديروز به محل حادثه اعزام کرد.

وي با بيان اينکه محل حادثه يک ساختمان دو طبقه مسکوني بود که در يکي از واحدهاي آن زوجي سالخورده به همراه فرزند پسرشان زندگي مي‌کردند، افزود: آتش‌سوزي از اتاق خواب اين فرزند 35 ساله آغاز شد و در حال سرايت به اماکن ديگر بود.

سخنگوي سازمان آتش‌نشاني و خدمات ايمني شهرداري تهران با بيان اينکه والدين اين مرد 35 ساله موفق به نجات خود از ميان شعله‌هاي آتش شده بودند، افزود: متاسفانه اين مرد امکان خروج از اتاق نيافته که آتش‌نشانان پس از اطفاي حريق، با جسد سوخته شده وي روبرو شدند.

ملکي گفت: اين حادثه از سوي کارشناسان سازمان آتش‌نشاني بررسي و اعلام خواهد شد.

اجراي حکم قصاص فرزانه مرادي به تعويق افتاد

وکيل‌مدافع فرزانه مرادي از به تعويق افتادن اجراي حکم قصاص موکلش خبر داد.

عبدالصمد خرمشاهي در گفت‌وگو با ايسنا، با بيان اين مطلب، اظهار کرد: حکم قصاص موکلم قرار بود سوم آذر ماه اجرا شود که به دليل درخواست اعاده دادرسي ما و موافقت اجراي احکام و دادستاني اصفهان، 10 روز به تعويق افتاد.

وي ادامه داد: درخواست اعاده دادرسي خود را به ديوان عالي کشور ارسال کرديم و شماره ثبت آن را به اجراي احکام اصفهان اعلام کرديم، اما به ما گفتند که بايد اصل درخواست را ارسال کنيم. بنابراين طي اين 10 روز گواهي اعاده دادرسي بايد به اجراي احکام اصفهان ارسال شود.

بر اساس اين گزارش، فرزانه مرادي در سال 86 اقدام به قتل همسرش کرده بود که دادگاه وي را به قصاص محکوم کرد.

واژگوني مرگبار سمند در جاده خاوران

واژگوني يک دستگاه سواري سمند در جاده خاوران مرگ راننده اين خودروي سواري را رقم زد.

سيد جلال ملکي، سخنگوي سازمان آتش‌نشاني و خدمات ايمني شهرداري تهران در گفت‌وگو با ايسنا، در اين باره گفت: ‌به دنبال اعلام يک مورد حادثه رانندگي در ساعت 20:30 شنبه شب‌، ستاد فرماندهي آتش‌نشانان را به محل حادثه واقع در مسير غرب به شرق جاده خاوران نرسيده به فرون‌آباد اول اعزام کرد.

وي افزود: پس از حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که يک دستگاه سواري سمند به دليل نامعلوم از مسير اصلي خارج شده و پس از برخورد با گاردريل حاشيه بزرگراه، واژگون شد.

سخنگوي سازمان آتش‌نشاني و خدمات ايمني شهرداري تهران با اشاره به محبوس‌شدن راننده اين خودرو در کابين، به ايسنا گفت: آتش‌نشانان با تجهيزات مربوطه، اين راننده 27 ساله را خارج و به عوامل اورژانس مستقر در محل حادثه تحويل دادند که آنان پس از بررسي علائم حياتي، مرگ را وي را به علت شدت جراحات وارده، تاييد کردند.

سقوط مرگبار کارگر ساختماني

گرفتارشدن راننده يک جرثقيل در ارتفاع 36 متري و سقوط مرگبار کارگري از ارتفاع هفت متري دو حادثه عصر شنبه است که سخنگوي سازمان آتش‌نشاني و خدمات ايمني شهرداري تهران آن را تشريح کرد.

سيد جلال ملکي در گفت‌وگو با ايسنا، در اين باره گفت:‌ در ساعت 16:05 روزشنبه سامانه 125 از طريق تماس‌هاي شهروندان از گرفتارشدن راننده يک جرثقيل ساختماني در ارتفاع 36 متري مطلع شد که به دنبال آن ستاد فرماندهي آتش‌نشانان ايستگاه 61 و نجات 4 را به محل حادثه واقع در اقدسيه، خيابان فيروزبخش اعزام کرد.

وي با بيان اينکه محل حادثه يک ساختمان 9 طبقه در حال ساخت بود، ادامه‌داد: پس از حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که راننده يک جرثقيل ساختماني، هنگام خروج از جرثقيل از ناحيه کتف دچار آسيب‌ديدگي شده و در ارتفاع 36 متري گرفتار شده است.

سخنگوي سازمان آتش‌نشاني و خدمات ايمني شهرداري تهران افزود: آتش‌نشانان با تجهيزات مربوطه، اين فرد را به سطح پشت‌بام منتقل کرده و پس از آن از طريق راه‌پله‌ها، به سطح زمين انتقال و به عوامل اورژانس تحويل دادند.

ملکي فرد آسيب‌ديده را مردي 27 ساله و ايراني اعلام کرد و افزود: آتش‌نشانان در ساعت 17:05 به عمليات خود در اين محل خاتمه دادند.

وي همچنين از سقوط مرگبار يک کارگر 23 ساله افغان از ارتفاع هفت متري سقف سوله يک کارخانه متروکه خبرداد و افزود: اين حادثه در ساعت 18:21 به سامانه 125 اطلاع داده شد که در پي آن آتش‌نشانان به محل حادثه واقع در خيابان خليج کوچه محسني اعزام شدند.

سخنگوي سازمان آتش‌نشاني و خدمات ايمني شهرداري تهران افزود: پس از حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که در مجاورت يک کارگاه ساختماني، يک کارخانه کارتن‌سازي متروکه قرار داشته که يکي از کارگران افغان به دليل نامعلومي به سقف يکي از سوله‌هاي اين کارخانه رفته و به علت شکستگي ايرانت، به پايين سقوط کرده است.

ملکي با بيان اينکه اين کارگر از ارتفاع هفت متري به پايين پرتاب شده بود، افزود: آتش‌نشانان وي را با تجهيزات مخصوص خارج کرده و به عوامل اورژانس تحويل دادند که آنان پس از بررسي علائم حياتي، مرگ وي را تاييد کردند.